Hyppää sisältöön

Me olemme ainakin avoinna

Bizarre www.bizarre.fi
Café Maku www.cafemaku.fi
Café Mathildedal www.mathildedal.fi
Café Vinssi www.cafevinssi.fi
Design Hill www.designhill.fi
Extreme Fun www.extremefun.org
Finnholm  www.finnholm.net
Hotel Fjalar www.fjalar.fi
Hotel Mathildedal www.mathildedal.fi/hotel
Katiskanmäki www.katiskanmaki.fi
Kirjakkalan ruukkikylä www.ruukkikyla.fi
Käsityöverstas Kaarnalaiva www.kaarnalaiva.net
Lehmirannan lomakeskus lehmiranta.fi alk. 21.7.2020
Leipyölin tila www.leipyoli.com
Lomalaperla www.lomalaperla.com
Mathildan Marina www.mathildanmarina.fi
Meri-Ruukin lomakylä www.meri-ruukki.fi
Natura Viva www.naturaviva.fi/fi/teijonkansallispuisto
PetriS Chocolate www.petris.fi
Piihotelli www.piihotel.fi
Ravintola Kastu www.ravintolakastu.fi
Ravintola Teijon Arkki www.ravintolateijonarkki.fi
Rikalan Krouvi www.rikalankrouvi.fi
Salon elektroniikkamuseo www.salomus.fi
Salon Teatteri www.salonteatteri.com
SAMU Salon historiallinen museo www.salomus.fi
Teatteri Provinssi www.teatteriprovinssi.fi
Teijo Cafe & Bakery www.teijocafebakery.fi
Teijon Masuuni www.teijonmasuuni.fi
Tiiranta Oy www.tiiranta.fi
Vainion Liikenne www.vainionliikenne.fi

(Lista kerätty 5.6.2020)

Koronainfoa
www.salo.fi/koronavirus
THL – ajankohtaista koronaviruksesta

Lisää luettavaa

Salo on lintuharrastajan unelmakohde
Julkaistu 17.6.2020
Salon retkikohteet tarjoavat löytämisen iloa koko perheelle
Julkaistu 17.6.2020
Suomusjärvellä muinainen ja moderni kohtaavat
Julkaistu 17.6.2020
Särkisalossa riittää nähtävää ja koettavaa merellisessä ympäristössä
Julkaistu 17.6.2020
Halikko tarjoaa matkailijalle laatutuotteita, kulttuuria ja kartanoelämää sekä muinaishistoriaa
Julkaistu 17.6.2020
Me olemme avoinna
Julkaistu 6.6.2020
Rannikkoreitti - pyöräretkeilyreitti
Julkaistu 4.6.2020
Teijon ja Kirjakkalan ruukkikylät tarjoavat lähimatkailijalle monipuolisia mahdollisuuksia
Julkaistu 4.6.2020
Luontomatkailupalveluja Teijon kansallispuiston kainalossa
Julkaistu 4.6.2020
Alpakkapiknikiltä liikunnalliseen keskuspuistoon – Mathildedalin ruukkikylään saapuvilla on mistä valita
Julkaistu 4.6.2020